Par projektu

Gardenika — tas ir komforta klases dzīvojamais projekts, kas atrodas Dārzciemā, vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem tiešā centra tuvumā. Katram no četrstāvu projekta individuāli izprojektētajiem 45 dzīvokļiem ir plašs balkons vai terase, kas paver skatu uz blakus esošajiem apzaļumotajiem zemes gabaliem, un ļauj izveidot arī pašam savu mājīgo dārziņu. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari, santehniku un iebūvētām virtuves mēbelēm. Dzīve Gardenika — ideāla izvēle mērķtiecīgiem un dinamiskiem cilvēkiem, kuri meklē sev un saviem tuvākajiem nevainojumu komfortu harmonijā ar apkārtējo vidi. 

Par vietu

Dzīvoklis projektā Gardenika sniedz Jums ārpilsētas dzīves priekšrocības tikai 10 minūšu braucienā no paša Rīgas centra. Izbaudiet klusumu, mieru, tīro gaisu un nomierinošo zaļumu apkārt dārziem, kuri devuši Dārzciemam tā nosaukumu. 

Individuāls plānojums

Katrs dzīvoklis projektā ir individuāli izprojektēts un aprīkots ar plašiem balkoniem un terasēm. Piedalieties dzīvokļa estētiskajā risinājumā, izvēloties Jūsu gaumei daudz piemērotāku dizaina apdares variantu — no lakoniska un minimālistiska līdz daudz piesātinātākam un košākam.

Augsta funkcionalitāte

Gardenika dzīvokļi ir pārdomāti līdz vissīkākajām detaļām, lai maksimāli pielāgotu platību Jūsu komfortam. Tajos ir paredzētas garderobes, pieliekamās telpas un atsevišķas telpas sadzīves tehnikai. Visas dienas laikā istabas maksimāli piepilda dabīgais apgaismojums.

Energoefektivitāte

Gardenika atšķiras ar augstu energoefektivitāti, kas ne tikai pozitīvi ietekmē komunālos maksājumus, bet arī sniedz Jums iespēju patstāvīgi kontrolēt klimatu Jūsu mājoklī, jo katrs dzīvoklis ir aprīkots ar individuālu apkures sistēmu.

Drošība

Gardenika atrodas apžogotā teritorijā ar kontrolētu iebraukšanu caur barjeru. Bērnu laukums izvietots pretējā mājas virszemes autostāvvietas pusē, kas padara pilnīgi drošas pašu mazāko projekta iemītnieku aktīvās rotaļas.

Harmonijā ar vidi

Gardenika apkārtējās vides draudzīgums neaprobežojas ar iedvesmojošiem zaļās dabas estētiskajiem risinājumiem. Projekta autori pazemes un virszemes autostāvvietu ir aprīkojuši ar velosipēdu stāvvietām un vietu elektromobiļu uzlādēšanai, kā arī ir parūpējušies par visu mājas tuvumā augošo koku saglabāšanu un ierīkojuši blakus tiem pat strazdu būrus.

Adrese: Strautu iela 24a, Dārzciems, Rīga, Latvija, LV-1073