Par projektu

Attīstītājs „LNK Properties” piedāvā pārdošanai unikālu objektu — zemes gabalu 1 775 m2 platībā Rīgas klusajā centrā, adrese Hanzas iela 2а, ar tajā esošo vēsturisko ēku un senlaicīgo parku.
 
20. gadsimta pirmajā pusē šajā mājā dzīvojuši spilgti Latvijas intelektuālās elites pārstāvji — bibliogrāfs Jānis Misiņš un dzejnieks Leonīds Breikšs.
 
Lieliskā atrašanās vieta, konkurētspējīgais cenu piedāvājums un divi pilnībā saskaņoti objekta attīstības projekti padara to par vienu no interesantākajiem šī brīža tirgus piedāvājumiem.
 

Zeme ar vēsturisku savrupmāju un dārzu Rīgas klusajā centrā par penthausa cenu!

Objekta cenā ietilpst zemes gabals 1 775 m2 platībā un divi saskaņoti projekti (saņemta atļauja būvdarbu uzsākšanai):

  1.  Vēsturiskās savrupmājas rekonstrukcijas projekts ar lietderīgās platības palielināšanu (līdz 1 000 m2). Pilnīga gruntsgabala labiekārtošana, kā arī 18 autostāvvietu ierīkošana.
  2.  Dzīvojamā kompleksa projekts, kurā ietilpst jaunbūve ar pazemes autostāvvietām un četru dzīvokļu vēsturiskā savrupmāja. Kompleksa kopējā platība ir 4 120 m2.

Projekta autors — Visvaldis Sarma (arhitektu birojs Sarma & Norde).

Atrašanās vēsturiskajā centrā

Klusais centrs — prestižākais un pieprasītākais Rīgas rajons. Kā pilsētas centra vēsturiskā daļa tas ietilpst UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Iespēja šajā vietā iegādāties zemi ar vēsturisku ēku ir patiesi unikāla. Pārdošanai piedāvātais objekts robežojas ar Skanstes rajonu — Rīgas daļu ar ērtu infrastruktūru, kas tiek aktīvi attīstīta, kur mūsdienu augstākās klases dzīvojamajiem kompleksiem kaimiņos atrodas biznesa centri, sporta arēna, skolas, bērnudārzi un zaļie parki. Zemes gabala iegāde Hanzas ielā 2а ir lieliska investīcija lokācijas vietā, kas vienmēr būs pieprasīta.

Reizē ar vēsturisko ēku un zemes gabalu, kurā aug mūžseni koki, jūs saņemsiet divus ar Rīgas pilsētas būvvaldi pilnīgi saskaņotus zemes gabala attīstības projektus.

 

Senās savrupmājas rekonstrukcija

Pirmā projekta mērķis ir savrupmājas pārveidošana par ofisa ēku ar bēniņu piebūvi. Pēc vēlēšanās ēkas funkcionālo nozīmi var mainīt, pārveidojot to par kluba tipa mazdzīvokļu dzīvojamo māju vai personīgo savrupmāju vienai ģimenei. Teritorijā, kas atrodas blakus parkam, ir paredzētas 18 autostāvvietas.

Rīga
Hanzas iela 2a
HANZAS REZIDENCE
Zemes gabala platība 1775 m2
Ēkas kopējā platība 1100 m2
Autostāvvietu skaits 18
Palīgtelpu skaits 35

 

Mūsdienīgs augstākās klases dzīvojamais komplekss

Otrs, mazāka mēroga projekts „Hanzas Rezidence” arhitektu biroja Sarma & Norde izpildījumā tika izstrādāts, ņemot vērā upes vecās gultnes līnijas, kurām ir īpaša loma pamata koncepcijas projekta elementu izveidē. Tas paredz savrupmājas pārbūvēšanu par dzīvojamo namu, kurā ir 4 plaši dzīvokļi ar ekskluzīvu penthausa piebūvi, un 7 stāvu dzīvojamā nama celtniecību, kurā ir 23 dažādas platības dzīvokļi ar pazemes autostāvvietām. Šī elegantā dzīvojamā kompleksa pagalmā ir paredzēts labiekārtots skvērs ar strūklaku.

Pateicoties perfektai formu un proporciju saskaņotībai, šis mūsdienīgais un funkcionālais celtniecības apjoms kodolīgi iederas vēsturiskās apbūves kontekstā. Projekts „Hanzas Rezidence” izdevīgi apvieno pagātnes mantojumu un nākotnes redzējumu, savienojot Rīgas vēsturiskā centra šarmu ar tai blakus esošo jauno rajonu dinamisko funkcionalitāti.

Rīga
Hanzas iela 2a
Zemes gabala platība 1775 m2
Kompleksa kopējā platība 4123 m2
Kopējā pārdodamā platība 2991 m2
Lietderīgā platība (dzīvokļi) 2582 m2
Terases un balkoni 409 m2
Dzīvokļu skaits 27
Autostāvvietu skaits 16
Palīgtelpu skaits 35