Par projektu

Jasmine Garden — mūsdienīgs biznesa klases dzīvojamais komplekss, kas atrodas klusā vietā Bulduros 700 m attālumā no jūras. Četrās Luisa, Patricia, Stephanie un Aurelia projekta tipa ēkās, kas nosauktas par godu dārza jasmīna cildeno šķirņu nosaukumiem, atrodas 48 dzīvokļi ar pilnu apdari un plašām terasēm. Ar jasmīniem rotātā un nožogotā kompleksa teritorijā atrodas virszemes autostāvvieta un iebrauktuve pazemes garāžā. Pie mājas – bērnu laukums un labiekārtots zaļš skvērs ar atpūtas zonu.

Par vietu

Rīgas jūras piekrastes valdzinājums, kopā ar augsti attīstītu pilsētas infrastruktūru, ir vērā ņemama priekšrocība dzīvei Bulduros, kas neprasa komentārus. Šis prestižais Jūrmalas rajons ir arī viens no tuvākajiem Rīgai – laiks ceļā ar automašīnu līdz galvaspilsētas centram aizņem vien 25 minūtes. 

Projektā nav divu vienādu dzīvokļu — katrs no tiem ir individuāli izprojektēts un pārdomāts līdz sīkumiem, tādēļ tiek sniegts augsts uzticamības, labiekārtojuma un ikdienas komforta līmenis, kuru ir tiesīgi sagaidīt biznesa klases mājokļa īpašnieki. Telpu apdarē izmantoti ekoloģiski augstas kvalitātes materiāli, taču interjeru estētiskajam risinājumam ir pieejami trīs varianti — no klasiska līdz mūsdienīgi minimālistiskam. 

Projekta arhitekts - Juris Mitenbergs, iekštelpu dizains – Artedeko

Projekts nodots ekspluatācijā 2017. gada beigās.

Adrese: Jasmīnu iela 10, Bulduri, Jūrmala