Par projektu

Neliela „ekonom” klases daudzdzīvokļu māja izvietota klusā Jūrmalas meža rajonā – Jaundubultos, 800 metru attālumā no jūras. Projekts piedāvā dzīvokļus ar pilnu apdari, racionālu plānojumu un vietu pazemes autostāvvietai.

Jaunais „ekonom” klases projekts piedāvā racionāli plānotus dzīvokļus ar pilnu apdari. Labiekārtota, droša projekta teritorija,  kas Jūsu bērniem ļauj aktīvi spēlēties mājas tuvumā. Automašīnas netraucēs rotaļām, jo māja ir aprīkota ar pazemes autostāvvietu.

Dzīvokļos ir parasti un franču balkoni, terases un panorāmas logi. Griestu augstums – 3m, nodrošināta maksimāla skaņas un siltuma izolācija. Dzīvokļos ieklāts parketa grīdas segums, bet sanitārajos mezglos – apsildāms flīžu pārklājums. Turklāt sanitārie mezgli ir pilnībā aprīkoti – uzstādīta santehnika, spoguļi, lampas. Projekta dzīvokļos tiek izmantots dizaina apgaismojums, ir domofons, apkures radiatori ar iespēju regulēt temperatūru (ēkā ierīkots kopējs gāzes katls).

Par vietu 

Jaundubulti  - burvīgs, kluss Jūrmalas rajons. Neskatoties uz projekta atrašanās vietu meža ielokā, visas komunikācijas ir viegli pieejamas. Līdz jūrai – 800 m, līdz dzelzsceļa stacijai – 400 m, bet attālums līdz galvenajai Jūrmalas ielai (Jomas iela) ir tikai 2 km.

Adrese: Lielupes iela 18, Jūrmala, Latvija, LV-2015